HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Ekim 2020

Feme Butik, Bostanlı'da Açıldı

Magazinizmir
Plates eğitmeni Melisa Aktaş ile İranlı tasarımcı Farnaz Bolandi tarafından Bostanlı’da açılan Feme Butik güzel bir etkinlikle açıldı. Davetlilerin katıldığı açılışa ilgi yoğundu.

Melisa Aktaş, “Aklımızda kendi tasarımlarımız var. Kendi markamızla ilerlemek istiyoruz. Markamızı da baş harflerimizden oluşturduk. Kadın anlamına gelen ‘Feme Butik’ olarak açtık. Büyük hedeflerimiz var. Şubeleşmek istiyoruz. Bostanlı’dan başlayıp İzmir’e hatta Türkiye’ye yayılmayı planlıyoruz. Bizde bütün ithal ürünler var. Gerçekten iyi ürünler var elimizde. Basic tarzlarda var. Şık kombinler yapabilecek tarzlarda var. İzmirli kadınlar Feme Butik’te birbirinden şık ve tarz triko takımlar, triko elbiseler, montlar, jeanler, çantalar bulabilecekler. Modaya uygun ne varsa tarz ne varsa bizde olacak. Kendimize uygun kıyafetleri getiriyoruz. Gömlek, mont, ayakkabı, kemer, triko, sweat, şortlar, blazer takımlar, hepsi var butiğimizde.” dedi.


Feme Butik’le ilgili konuşan İranlı tasarımcı Farnaz Bolandi, “Tasarım eğitimi aldım. İran’dan 2014’de geldim. Türkiye’yi gezdim. Sürekli eşim nedeniyle tekstilin içindeydim. Uzun zamandır butik düşünüyorduk. Tasarımlarıma butik açarak devam etmek istedim. Melisa’yla butik açmaya karar verdik. Kendi mağazamızla kendi markamızla yola çıktık.” şeklinde konuştu.
Sözlerine devam eden Melisa Aktaş, “Çok emek verdik butiğimize. Her şeyin en güzelini yapmak için uğraştık. İzmirliler butiğimizde öncelikle marka bulacaklar. Kadınlarımız marka ürünleri bulacaklar. Sonrada bize özel tasarımları bulacaklar. Tüm ürünleri seve seve aldık. En moda, en tarz ve kumaşları seçtik.”
Bostanlı 1811 sokakta açılan Feme Butik’e ayrıca “feme.butik” instagram adresinden de ulaşılabiliyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN