HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Ekim 2018

Ezgi Hasavcı ve Yiğit Maro Evlendi

Magazinizmir
Başarılı iş adamı Yiğit Maro ile Türk Hava Yolları’nda görevli Ezgi Hasavcı, Bayraklı’nın şık mekanlarından La VieNouvelle’de 350 kişinin katılımıyla gerçekleşen muhteşem düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.

2008 yılında Kültürpark Tenis kulübü'nde tanışıp 6 buçuk yıllık birlikteliklerini taçlandıran çiftin mutluluğu gece boyu yüzlerine yansıdı. Ezgi Hasavcı’nın gelinlik tercihi SisterSWedding, Yiğit Maro’nun damatlık seçimi ise Damat Tween oldu. Damadın şahitliğini arkadaşları Efecan Tunç ve Gökhan Aydemir üstlenirken, gelinin şahitliğini ise kuzeni Duygu Kaşdaş ve ablası Ece Güven üstlendi. Çiftin düğününde sahne alan İzmirli solist Arda Türegün, seslendirdiği şarkılarla misafirlere eğlence dolu saatler yaşattı. Mutlu çift sabahın ilk ışıklarına kadar arkadaşlarıyla Afterparty’de eğlendiler.


Çift balayı için rotayı Amerika’ya çevirdi.

İzmir’de Kültürpark Tenis Kulübü'nde tanışarak 6 buçuk yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşıma kararı alan Yiğit Maro ve Ezgi Hasavcı, geç saatlere kadar süren düğün törenlerinde, tüm davetlilerle yakından ilgilendiler.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN