Evliliğe İlk Adım

Genç Otomotiv İnşaat'ın sahibi Abdullah Sünnetçioğlu ile İşbankası Gelecek Planma Uzmanlarından Ecenaz Nalbantoğlu, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.2013 senesinde arkadaş ortamında tanışan çifti bu özel günlerinde yakın arkadaşları ve aile dostları yalız bırakmadı.

Ali Faik Sünnetçioğlu ve Nilgün Hallaç’ın oğulları Abdullah Sünnetçioğlu’nun nişan töreni için seçtiği Damat Tween imzalı takımı konuklardan tam not alırken Coşkun Nalbantoğlu ve Dilek Nalbantoğlu’nun kızları Ecenaz Nalbantoğlu’nun Dilek Göktaş’ın tasarımı nişan kıyafeti konuklardan tam aldı.
DivaWedding organizasyonun düzenlediği nişan töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Çiçeği burnunda nişanlı çift, önümüzdeki yazevleneceklerini açıkladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Genç Otomotiv İnşaat izmir, izmir Genç Otomotiv İnşaat, Abdullah Sünnetçioğlu, Ecenaz Nalbantoğlu, Kaya İzmir Thermal&Convention, Ali Faik Sünnetçioğlu, Nilgün Hallaç, Tween izmir, izmir Tween, Coşkun Nalbantoğlu, Dilek Nalbantoğlu, Dilek Göktaş, DivaWedding organizasyon izmir, izmir DivaWedding organizasyon, Etistar fotoğrafçılık izmir, izmir Etistar fotoğrafçılık, izmir etkinlikleri