HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Mart 2017

Estetiğe Yeni Bakış Açısı

Magazinizmir
Tüm plastik ve rekonstrüktif (yeniden yapılandırma) cerrahi işlemleri için İzmir Alsancak'ta yeni bir muayenehane açıldı.

Bugüne kadar farklı hastanelerin bünyesinde çalışan Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Burçe Karantinacı Tuna'nın muayenehanesinin açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesini Ege Genç İşadamları Derneği Başkanı Aydın Buğra İlter kesti. EGİAD Başkanı İlter, Burçe Karantinacı Tuna ile 25 yıllık bir dostlukları olduğunu belirterek muayenehanenin herkes için hayırlı olmasını diledi.

Tuna da, "16 yıldır plastik cerrahinin içindeyim. Beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan aileme, dostlarıma, yakınlarıma ve eski hastalarıma teşekkür ederim. Sağlıklarını olumsuz yönde etkileyen durumları ortadan kaldırmak, estetik kaygılarından arınmak ve güzelleşmek isteyen herkese kapımız açık" dedi.

Plevne Bulvarı No: 14'te bulunan muayenehanede; hasta kabulünün dışında botoks, dolgu, ben alma gibi küçük işlemler yapılırken saç ekimi, meme büyütme ve küçültme, burun estetiği gibi operasyonlar Burçe Karantinacı Tuna tarafından anlaşmalı hastanelerde yapılıyor.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN