Eser Elgür Cup Tenis Turnuvası Sahiplerini Buldu!

Alaçatı Tenis Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) onaylı Alaçatı Tenis Kulübü Eser Elgür Cup Turnuvası, 16-26 Haziran tarihleri arasında tenis severleri İzmir’in en popüler tatil merkezi Alaçatı’da buluşturdu.26 Haziran Pazar günü kupa töreninin gerçekleştiği turnuvada dünyaca ünlü antrenör Gavin Hooper hem bir seminer verdi, hem de Filiz Taçbaş ile muhteşem bir gösteri maçı gerçekleştirdi. Bir hayli ilgi gören turnuvaya çok sayıda katılım gerçekleşti.

Grafiket Reklam Ajansı, Oliovilla ve Karagöz Baklavaları’nın sponsor olduğu turnuvada bir çok etkinlik, seminer ve eğlenceler düzenlendi. 11 kategoride yarışan sporculardan 26 sporcu ödüllerin sahibi oldu. 1. ve 2. olan yarışmacılara, Mert Optik'ten güneş gözlüğü, Cnc Tenis Akademisi'nden hediye çeki, Garanti Koza'dan yapılacak tüm tenis turnuvalarına ücretsiz katılım, Eser Elgür tasarımlı altın tenis kolyesi, Batik'ten turnuvaya özel tasarlanmış tshirt ve murano camdan yapılmış özel tasarım kupalar armağan edildi.

Turnuva töreninin sonunda, Ferdi Baba sponsorluğunda, kazananlar ve katılımcılar Alaçatı Ferdi Baba'da muhteşem bir yemek ziyafetiyle geceyi sonlandırdı.  

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Eser Elgür Cup Tenis Turnuvası İzmir, İzmir Eser Elgür Cup Tenis Turnuvası, Türkiye Tenis Federasyonu, Alaçatı İzmir, Gavin Hooper, Filiz Taçbaş, Grafiket Reklam Ajansı İzmir, Oliovilla İzmir, Karagöz Baklavaları İzmir, Mert Optik İzmir, Cnc Tenis Akademisi İzmir, Garanti Koza İzmir, Ferdi Baba İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı