Ertuna ve Hanımoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

Laila Planner Düğün Organizasyon firma sahibi Leyla Ertuna ile Studio Functional Spor Salonu Sahibi Berkay Hanımoğlu, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi.Çiftin düğününde sahne alan Fondip Grubu seslendirdikleri şarkılarla davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Sevinç Hanımoğlu ve Şükrü Hanımoğlu’nun oğulları Berkay Hanımoğlu’nun nikah şahitliğini çiftin tanışmasına da vesile olan Barış Çunguroğlu, Tülin Ertuna ve Refik Ertuna’nın kızları Layla Ertuna’nın şahitliğini ise çocukluk arkadaşı Yardımcı Doçent Doktor Ceylan Alkan yaptı.

Gelinliği ile davetlileri büyüleyen Leyla Ertuna’nın gelinliği; Sezen Aksu, Nükhet Duru, Türkan Şoray gibi ünlülerin sahne kostümlerine imza atan Dreamy Haute Couture By Kamuran Öztürk imzasını taşırken, Berkay Hanımoğlu ise İtalyan markası Pal Zileri şıklığını yansıtıyor.

Çift balayı için rotayı Tayland - Phuket - Bangkonk'a çevirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Laila Planner Düğün Organizasyon İzmir, İzmir Laila Planner Düğün Organizasyon, Sevinç Hanımoğlu, Şükrü Hanımoğlu, Berkay Hanımoğlu, Barış Çunguroğlu, Tülin Ertuna, Refik Ertuna, Layla Ertuna, Ceylan Alkan, Sezen Aksu, Nükhet Duru, Türkan Şoray, Dreamy Haute Couture By Kamuran Öztürk, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti