Eren ve Oğurlu Ailelerinin Mutlu Günü

Eren Otomotiv’in sahiplerinden Onur Eren ile Fizik Öğretmeni Gülistan Oğurlu, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle evlendi.Çiftin düğün töreninde sahne alan sevilen sanatçı İzzet Yıldızhan, konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Birbirinden sevilen şarkılarını Eren çifti için seslendiren İzzet Yıldızhan çiçeği burnunda evli çifte mutlu bir yuva için tavsiyelerde bulundu. Yıldızhan, "Evliliğin temel şartı saygıdır. Birbirinizden saygınızı, sevginizi eksik etmeyin" dedi.

İşadamı Yusuf Eren ve Ceylan Eren’nin oğulları Onur Eren’nin nikah masasındaki şahitliğini Abdullah Kutlu üstlenirken Şehmuz Oğurlu ve Zülfiye Oğurlu’nun kızları Gülistan Oğurlu’nun şahitliğini Meryem Soylu gerçekleştirdi.

Ege Üniversitesi’nde öğrenim gördükleri dönemde tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Onur Eren’nin Sir Markasının imzasını taşıyan damatlığı konuklardan büyük beğeni toplarken Gülistan Oğurlu’nun Beri Vintage şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not aldı. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı İtalya’ya çevirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Eren Otomotiv İzmir, İzmir Eren Otomotiv, Onur Eren, Gülistan Oğurlu, Kaya İzmir Thermal& Convention, Yusuf Eren, Ceylan Eren, Abdullah Kutlu, Şehmuz Oğurlu, Zülfiye Oğurlu, Sir Markası, Beri Vintage İzmir, Etistar Fotoğrafçılık, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti