MAGAZİN -- 25 Haziran 2016

Erdi Öner'in En Mutlu Günü

Magazinizmir
Manisa Spor’un başarılı futbol oyuncusu Erdi Öner ile İşe Alım Uzmanı Buse Bardakçılar, Kaya İzmir Thermal & Convention’da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Mehmet Bardakçılar ve Belma Bardakçılar’ın kızları Buse Bardakçılar’ın nikah masasında ki şahitliğini Sena Pekkan, Cihan Temel, Deniz Gümüş üstlenirken Aykar Öner ve Nilgün Öner’in oğulları Erdi Öner’in şahitliğini ise Tahir Karapınar ve Erol Barış üstlendi.

Yaklaşık üç buçuk sene önce arkadaş ortamında tanışan çifti bu özel günlerinde aile dostlarının yanısıra futbol camiasının tanınmış simaları da yalnız bırakmadı.

Buse Bardakçılar’ın Vakko şıklığını yansıtan gelinliği zarifliği ile konuklardan büyük beğeni toplarken Erdi Öner’in Afffair markasının imzasını taşıyan damatlığı şıklığı ile göz doldurdu.
Event Organizasyonun düzenlediği düğün töreninde sahne alan Pozitive Life Orkestrası seslendirdiği şarkılarla konuklara eğlence dolu gece yaşattı. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı Maldivler’e çevirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN