HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Ağustos 2017

Enis Timuçin "Rengini Seç" İle Forum Bornova'da Sevenleriyle Buluşuyor

Magazinizmir
Ruhlarınız Hatırlayacak, Enis Timuçin imzasıyla Timen Yayınları'ndan "RENGİNİ SEÇ" konseptiyle yedi farklı renkte tüm D&R’larda raflardaki yerini aldı.

Bizler nasıl yaratıldık ve son yaratımın gizlenen sırrı neydi? , Kadın yaratılırken melekler dahil hiçbir varlık neden şahit ettirilmedi? , Rüyadayken neler yaşarız, rüyalarımıza müdahale etmemiz mümkün mü ve neden rüya görürüz? , Kaderimiz ve Mutlak Ölüm Tarihimiz değiştirilebilir mi? , Reenkarnasyon var mıdır ve Deja-vu nedir? , Ruh eşimizi 15 günde nasıl tespit edebiliriz? , Enerji kaynağımız nereden gelir ve enerji kaybına yol açmayan cinsel ilişki mümkün müdür? , Yiyip içtiklerimizle bedenimizi, karakterimizi ve psikolojimizi nasıl dizayn edebiliriz? , Geleceğe nasıl gidebiliriz ve zaman algısı nedir? gibi birçok sorunun cevabını da içerisinde barındıran ‘Ruhlarınız Hatırlayacak’ satışa sunulduğu günden beri kitapseverlerin büyük beğenisini topladı.

Son yaratım olan kadının asırlar boyu gizlenen sırrı ve bu gerçeğin bastırılmasının tarih boyunca insanoğlunu sürüklediği durum dünyada ilk defa bu kitapla gözler önüne serilmektedir.
Bu kitap bir manifestodur. Dünyanın erkek egemen bir düzenle yok oluşuna seyirci kalınmaması için öncelikle tüm kadınları ve de tüm insanları dişil gücün uyanışına çağıran bir sesleniştir adeta. Kitap; kadını, yaratılışın destanını, zamanı, beyni, nöronları, kaderi, rüya ilmini, aşkı, cinselliği, yıldızları ve şu ana kadar insanlık tarafından yanlış bilinen ve de yanlış aktarılan varoluşsal meseleleri tüm gerçeklikleriyle aktaran bir kılavuz niteliğindedir.

Piyasaya çıktığı andan itibaren geniş yankı bulan ve var olan çarpık düzene bilginin gücüyle karşılık veren bu eşsiz hazineyi okuduktan sonra bir daha asla olaylara aynı gözle bakamayacaksınız.

Kadınlar uyanmadığı sürece insanlık gerçek anlamda uyanamayacak ve değişim, ancak dönüşümün merkezi ve son yaratım olan kadınların birleşmesi ve insanlık yolunda mücadele etmesiyle mümkün olacaktır.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN