HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Mayıs 2019

Either Or Hizmete Açıldı

Magazinizmir
İşletmeci Sadık İncedemir, İzmir’e değer katma hedefi ile, haftanın 5 günü çeşitli türlerdeki canlı müzik performanslarıyla unutulmaz akşamlar yaşanacak Either OR’u hizmete açtı.

Konak Pier’de yer alan mekanın açılış kurdelası İzmir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Emre Kızılgüneşler, BATÜDER Başkanı Akın Kazançoğlu ve Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Selim Amato ile firma sahibi Sadık İncedemir birlikte kesti.

Bir süredir hizmet veren Suare ile İzmir’i ve İzmirlileri çok iyi tanıdıklarını belirten işletmeci Sadık İncedemir, yazın denizden karaya doğru esen meltemle serinlenebilecek, yanıbaşındaki denizden gelecek dalgaların sesleriyle huzur bulunacak bir mekan yaratmayı hedeflediklerini söyledi. İncedemir, "Kapalı bölümde 150, bahçede ise 120 kişiyi ağırlayabileceğimiz mekanımızda salı günleri Caz, Çarşamba, Cuma, Cumartesi 80 – 90’lar, Perşembe günleri ise Küba, Yunan ve Balkan müzikleriyle İzmirlilerin eğlenebilecekleri mekanımızın özel mutfağında uzman bir ekip tarafından üretilen leziz ürünlerle gündüz yemekte kaliteyi, akşam ise leziz, hafif ürünlerle yormayacak bir lezzet yolculuğu yaşatacağız. Daha ilk günden aldığımız tepkiler doğru yolda olduğumuzu gösterdi. İzmir cemiyetinin adresi yapacağımız Either OR’a tüm İzmirlileri bekliyoruz" dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN