HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Aralık 2016

EİB'den Yeni Yıl Yemeği Buluşması

Magazinizmir
Ege İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu üyeleri ve eşleri, Swissotel Büyük Efes Smyrna Salonu'nda düzenlenen yeni yıl yemeğinde bir araya geldi.

Koordinatör Başkan Sabri Ünlütürk ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde düzenlenen geceye, yönetim kurulu üyeleri ve eşlerinin yanısıra Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ile yemek ve kokteyl öncesi düzenlenen 'Ekonomi ve Dış Politikada Gelişmeler' isimli toplantıya konuşmacı olarak katılan Kemerburgaz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan ve Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin de katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, 2016'yı bir an önce uğurlamak istediklerini belirterek, "2016 bizlere hiç de alışık olmadığımız duyguları yaşattı.

Umarız 2017 huzurlu, ekonomik açıdan verimli güzel bir yıl olur" dedi. Konuşma sonrası bu yıl vefat eden, EİB'nin 7 duayen ismi fotoğraflarıyla birlikte anıldı. Ardından da 12 birlik başkanının 2017 ile ilgili dilek ve temennilerinin yer aldığı esprili video gösterimi yapıldı. Show Band'ın seslendirdiği şarkılar eşliğinde renkli dakikaların yaşandığı yemekte, yeni yıl pastası da kesildi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN