HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 28 Kasım 2017

EGSD, 25.Yılını Coşkun Sabah İle Kutladı

Magazinizmir
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), 25. Kuruluş yıl dönümünü sector temsilcilerinin ve ailelerinin yoğun katılım gösterdiği muhteşem bir geceyle Hilton Oteli’nde kutladı.

Sektörün önde gelen sanayicilerinin bir araya gelerek kurduğu EGSD, 25.yılını EGSD ailesinin bir araya geldiği coşkulu bir geceyle kutladı. Ege İhracatçı Birlikleri, Esant Tekstil ve Elegance Kumaş destekleriyle gerçekleştirilen gecede, EGSD’nin ilk günkü heyecanla sektöre hizmet etmeye devam edeceği mesajı verildi.

"Sektöre hizmet etmeyi sürdüreceğiz" Etkinliğin açılışında gerçekleştirdiği konuşmada EGSD’nin yeni projelerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkanı Atınç ABAY, "EGSD olarak 25 yıldır sektörümüze her alanda hizmet ediyoruz. Bugün Türkiye’nin en büyük gelinlik, damatlık ve abiye fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir’i, daha da büyüterek düzenlemeye devam edeceğiz. Bu yıl 4.sünü düzenlediğimiz Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’nı ise 2018 yılından itibaren bir fuara dönüştürerek sektörde çok daha geniş bir katılımla düzenleme hedefimiz var. EGSD olarak her zaman sector için yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Tüm bileşenleriyle sektöre hizmet etmeyi ve kentimize de yeni değerler kazandırmayı sürdüreceğiz" dedi.

Ünlü Sanatçı Coşkun Sabah Coşkuya Ortak Oldu

İzmir Hilton Oteli’nde yapılan geceye yılların eskitemediği sanatçı Coşkun Sabah şarkıları ile eşlik ederken, Ritmin Dansı grubu da şovları ile geceye renk kattı. Gecenin son performansını gerçekleştiren ünlü sanatçı Coşkun Sabah uzun yıllar dillerden düşmeyen şarkılarıyla estirdiğin o stalji rüzgarlarıyla geceyi unutulmaz bir hale getirdi. Uzun yıllar önce İzmir fuarında sahne aldığı günlerin özlemini çektiğini söyleyen Coşkun Sabah duygu dolu anlar yaşadı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN