HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Ocak 2017

Eğlenme Sırası Kaya Ailesi'ndeydi

Magazinizmir
İzmir’in en büyük beş yıldızlı otelleri arasında ilk sıralarda yer alan Kaya İzmir Thermal& Convention çalışanları 2017 moral gecesinde bir araya geldi.

Düzenlenen gecede, 5 senesini dolduran otel çalışanlarına teşekkür plaketi verildi.
İki gece olarak düzenlenen gecenin ev sahipliğini üstlenen Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ile Kaya İzmir Thermal&Convention İşletme Müdürü Sevgi Şahin, geceye katılan konukları kapıda karşıladı.

Aegean Band’in sahne aldığı gece de Mezdeke dans ekibi ve Grup Dir yaptıkları şovlarla otel çalışanlarına ve ailelerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Gecede konuşma yapan Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl , 'Bu geceyi güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamanın huzuru ile yaşıyoruz. Beş seneyi birlik ve beraberlik içinde geride bıraktık. Kaya ailesi olarak, bu zamana kadar çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptık' dedi.

Tağıl, kurumsal sürdürülebilirliğe verdikleri önemin çizdikleri başarılı grafikte büyük payı olduğunu sözlerine ekledi. Gecede Kaya İzmir Thermal&Convetion çalışanları 2017’ye merhaba pastasını hep birlikte kesti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN