HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Ekim 2018

EGİKAD Üyeleri 'Happy Hour'da Buluştu

Magazinizmir
Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) üyeleri, kış sezonu öncesi 'HappyHour' buluşmasında bir araya geldi. Gündoğdu BigChefs’de bir araya gelen üyeler hem güzel vakit geçirdiler hem de yeni sezonda EGİKAD olarak yapılacak faaliyetler hakkında konuştular.

EGİKAD tarafından kış sezonunun açılışını yapmak, üyeler arası ilişkileri geliştirmek, dernek faaliyetleri hakkında fikir birlikteliği sağlamak ve gündemi değerlendirmek amacıyla yapılan Happy Hour buluşmasına EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros ve yönetim kurulu başta olmak üzere bir çok EGİKAD üyesi katıldı.

Etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros, dernek olarak yürüttükleri faaliyetlerde ana hedeflerinin kadının iş yaşamında daha çok varolması olduğunu belirterek, “Bugün de burada yazı uğurlayıp kış sezonunda yapacağımız faaliyetleri konuştuk. Her zaman toplantı masasında fikirler ortaya çıkmaz, daha rahat ortamlarda da ilişkilerimizi güçlendirirken yeni fikirler de ortaya çıkarıyoruz. Bu sezon da yine hem şehrimize hem ülkemize hem de kadınlarımıza katkı koymayı sürdüreceğiz” dedi.

Üyeler arasındaki sosyal ilişkileri geliştirmenin STK’lar için çok önemli olduğunu söyleyen Antitoros, “Ekonominin bu zorlu döneminde iş yaşamında kadın olarak var olma mücadelesi veren üyelerimiz için nefes alacakları böyle geceleri bu sezon daha sık yapmayı da düşünüyoruz. İş yaşamının o gri atmosferinden çıkmak hem moral olarak hem de motivasyon olarak üyelerimize iyi gelecektir” diye konuştu.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN