Egepol Standına Hemşirelik Öğrencilerinden Yoğun İlgi

Egepol Hastanesi Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Hemşirelik Fakültesi'nin düzenlediği Kariyer Fuarı'nda stand açtı.Fuar, DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü ile DEÜ Hemşirelik Fakültesi'nin işbirliğiyle DEÜ İnciraltı Sağlık Yerleşkesi Hemşirelik Fakültesi'nde düzenlendi.

Hemşirelik son sınıf öğrencilerinin kariyer planlamaları kapasamında hastanelerle görüşerek iş ve staj pozisyonları, çalışma ortamları ve kariyer seçenekleri hakkında birebir bilgi almalarının hedeflendiği fuarda Egepol Hastanesi'ne öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Stantta öğrencilere hastaneleri ile ilgili bilgi vererek başvuraları alan Egepol Hastanesi Hemşiresi Aslı Yalçıntaş fuardan çok olumlu sonuç aldıklarını belirtti. Fuarın sadece ilk gününde öğrencilerden 20'den fazla başvuru aldıklarını aktaran Yalçıntaş "Hem öğrencilerin bizi, hem de bizim onları tanımamız açısından faydalı geçen bir fuar yaşıyoruz. Ayrıca Egepol yetkilileri olarak bizim de hemşiremiz olmamız hemşire adayı öğrencilerimizin sorunlarını ve kaygılarını anlamamızı kolaylaştıran önemli bir etken. Kariyer planlamalarında kendilerine elimizden geldiğince fayda sağlamaya çalışıyor ve hastanemizdeki kariyer olanaklarını kendilerine açıklıyoruz. Gördüğümüz ilgiden dolayı memnunuz" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egepol Hastanesi İzmir, İzmir Egepol Hastanesi, Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Kariyer Fuarı İzmir, İzmir Kariyer Fuarı, İnciraltı İzmir, Aslı Yalçıntaş, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti