HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Ağustos 2018

Ege Perla Okuma Atölyelerinde Herkes Mutlu

Magazinizmir
Geçtiğimiz ay başlayan ve hem çocuklardan hem de ailelerden büyük beğeni toplayan Ege Perla Okuma Atölyeleri tüm hızıyla devam ediyor.

Her hafta Salı ve Perşembe günü gerçekleşen atölyelere katılan çocuklar okudukları kitaplarla yeni dünyaları keşfederken, atölyeler boyunca kitap kumbarasına bağışladıkları kitaplarla da başka çocukların kitapla buluşmasına katkıda bulunuyor.

Tırtıl Kids işbirliği ile düzenlenen “Okuma Atölyesi” nde eğlenerek öğrenen çocuklar renkli saatler geçirmeye devam ediyor. Ege Perla çocuk katında gerçekleştirilen bu atölyeler ile çocuklar, kitaplarla yepyeni dünyaları keşfediyor.

Son 3 Atölye

Ege Perla’da yer alan ve ailelerin favori kitap evlerinden biri olan Tırtıl Kids en renkli kitapları ve interaktif atölyeleri ile çocuklarla eğlenceli bir yaz geçiriyor. Ege Perla ev sahipliğinde gerçekleşen atölyelerde sona yaklaşıldı.
09 Ağustos’ta okunacak "Pelin ve Çınar'ın Gezi Rehberi" çocukları yepyeni maceralara davet ediyor. Kitap okunduktan sonra yapılacak interaktif atölyeler ise yine çok eğlendirecek.

Son 2 Atölye Drama Severlere

14- 16 Ağustos’ta ise drama atölyesiyle hayaller dünyası bizi bekliyor. Aslanını Nasıl Saklarsın?, Kırmızı Bisiklet, Bob ve Gaga Sanatı, Sihirli Madalyon drama atölyesi kitapları olarak meraklılarıyla bulaşacak.
Öğrenirken eğleneceğiniz birbirinden keyifli atölyelere katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Tarih: 09 Ağustos Perşembe-
14 Ağustos Salı
16 Ağustos Perşembe
Yer:Ege Perla Çocuk Katı
Saat: 13: 00 – 14: 00// 3-6 yaş
15: 00- 16: 00// 6-9 yaş
Rezervasyon: 0232 935 61 00

Etkinlik ücretsizdir.
Önceden rezervasyon yapılması rica olunur.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN