HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Ekim 2017

Efsaneler 30 Yıl Sonra Buluştu

Magazinizmir
TC. İzmir Mersinli Endüstri Meslek Lisesi'nin efsane mezunları 30 yıl sonra Dostluk Kaynaşma ve Yeniden Doğuş yemeğinde bir araya geldiler.

Mavişehir Atakent'te 1912 Asmalı Meyhane'de gerçekleşen gecede enfes menüler ve canlı müzik eşliğinde eğlence tavan yaptı. Asmalı Meyhane'de her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi sahne alan Tamer Acar ve Grup Filinta yine gecede muhteşem performans sergiledi. Geçmiş anıların tazelendiği gece sürpriz buluşmalara sahne oldu.

Mezunları arasında birçok ünlü Doktor, Üniversite hocası akademisyen ve siyasetçinin bulunduğu Efsane mezunlardan sanatçı Ulvi Karakış muhteşem sesi ve performansı ile sınıf arkadaşlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Gecenin ilginç anlarından bir tanesi de 30 yıl önce derslerine girdiği öğretmenleri olan Müfit Göçmüş’in sahibi olduğu 1912 Asmalı Meyhane’de gecenin düzenlenmiş olması duygulu anların yaşanmasına sahne oldu. Bu konuda duygularını dile getiren mekân sahibi Müfit Göçmüş hoca "Çok heyecanlıyım duyguluyum. Yıllar önce okul sıralarındaki öğrencilerimi bugün kendi mekânımda ağırlamaktan onlarla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum gururluyum" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN