Edelweiss Club Üyeleri Swissotel Büyük Efes'te Sezona Merhaba Dedi

AccorHotels Grubu'nun yeni üyesi FRHI'ın İzmir'deki halkası, Swissôtel Büyük Efes, sadakat programı "Swissbookers"in özel Kulübü olan ve ismini İsviçre'nin ünlü çiçeği "edelweiss"dan alan "Edelweiss Club"ün üyeleri ile sezona merhaba dedi.İzmir’in farklı sektörlerinin önde gelen firmaları; Swissôtel’in yaz boyunca büyük düğünlere ev sahipliği yaptığı, palmiyelerle çevrili Saklı Bahçesi’nde, Barbekü Partisi ile ağırlandı.

Baş Aşçı Wolfgang Goedl ve ekibinin ellerinden çıkan özel Barbekü lezzetleri misafirlerinden tam not aldı. Yapılan özel çekilişle misafirlere hediye edilen; Swissôtel Büyük Efes, Swissôtel Bodrum Beach, İstanbul Swissôtel the Bosphorus, Swissôtel Ankara’da konaklama, Swissôtel Izmir’in Aquarium, Café Swiss restoranlarında yemek ve yine Swissôtel Izmir’in Spa&Spor merkezi Pürovel’den özel hediyeler geceyi daha da renkli kıldı.

Gecenin ev sahibi olan Satış Direktörü Doğu Yaman ve Swissôtel Büyük Efes Satış&Pazarlama ekibi misafirlerini ağırlarken, 2016-2017 döneminde otelin İzmir için yine sürpriz etkinlikler planladığının müjdesini verdi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER AccorHotels Grubu İzmir, İzmir AccorHotels Grubu, Swissôtel Büyük Efes, Swissbookers Özel Kulübü İzmir, İzmir Swissbookers Özel Kulübü, Wolfgang Goedl, Swissôtel Bodrum Beach, Swissôtel the Bosphorus, Doğu Yaman, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti