HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Nisan 2018

ECCO Palladium Mağaza Açılışını Ünlülerle Yaptı

Magazinizmir
İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan ECCO, Türkiye’deki 10’uncu mağazasını İstanbul’daki Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı.

10 Nisan günü gerçekleşen açılışa Pascal Nouma, Gani Müjde, Belma Canciğer, Metin Uca, Şencan Güleryüz, Yosi Mizrahi gibi ünlü isimler katıldı.

Deniz Necati Erda

Danimarkalı dünyaca ünlü ayakkabı markası ECCO, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Palladium Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’deki 10’uncu mağazasını açarak hızlı büyümesini sürdürüyor. 10 Nisan günü mağaza açılışını yapan ECCO; konforlu ve şık ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Yeni mağazanın açılışına Pascal Nouma, Gani Müjde, Belma Canciğer, Metin Uca, Şencan Güleryüz, Yosi Mizrahi gibi ünlüler de katıldı.

Pascal Nouma

Müşterilerini, mağazalarındaki eğitimli marka elçileri ile ağırlayan ve onları, yaşam tarzlarına en uygun stili bulma konusunda yönlendiren ECCO, İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan bir marka olarak öne çıkıyor.

Metin Uca

Yeni Mağazada Yeni Koleksiyonu Deneyin

Dayanıklılıktan ödün vermeden yaratılmış, hafif platformlu yenilikçi dış taban ECCO CREPETRAY klasik bir stil ortaya çıkarırken, çıkarılabilir dokuma astar ayaklarınızı gün boyu serin ve ferah tutuyor. Günlük yaşantınızda ECCO FLUIDFORM™ teknolojisi ile size her daim birinci kalite yastık etkisi yaratan ECCO CREPETRAY ayakkabılarınız zor bir iş gününü bile rahatça atlatmanızı sağlıyor.

Palladium AVM 2. katta bulunan ECCO’yu ziyaret edip yeni koleksiyonu ECCO CREPETRAY ile tanışabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN