HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Mart 2017

E. Özgörkey'den Eğitime Büyük Katkı

Magazinizmir
Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Ekim 2017’de başlattığı Fakülte yenileme ve modernleştirme faaliyetlerine E. Özgörkey Grubu'ndan destek geldi.

Ege Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi'nin Basım - Yayın odası, konferans salonu ve öğrenci merdivenleri E.Özgörkey Grubu'nun maddi desteğiyle yenilendi.
Özgörkey Otomotiv Genel Müdürü, Grup Şirketler IT Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Toygun Tunçer, yapılan tadilatı yerinde incelemek üzere Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni ziyaret etti.

Tunçer yenilenen ve modernleştirilen mekanları gezdi; İİBF Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Aykan Candemir ve Doç. Dr. Mehmet Güçlü’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İktisat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aykan Candemir, "E.Özgörkey Grubu’ndan aldığımız finansal destekle yaptığımız tadilat yaklaşık 2 aylık bir sürede tamamlandı. Bu, E. Özgörkey Grubu’nun sağlık alanı dışındaki ilk ekonomik desteği oldu. Bunun sonucunda konferans salonu ve basım yayın odasını yeniden düzenledik. Öğrenci merdivenleri dediğimiz bir alan oluşturduk. E. Özgörkey Grubu ve özellikle Toygun Tunçer ile yıllardır örnek bir çalışma yürütüyoruz. Biz fakülte olarak kendilerini ziyaret ediyoruz. Toygun Bey de, fakültemize konferans ve derslere geliyor. E. Özgörkey Grubu Kurucusu Erdoğan Özgörkey de yakın bir gelecekte İİBF’yi ziyaret ederek, akademisyen ve öğrencilerimizle iş dünyasındaki deneyimlerini paylaşacak ve yenilenen birimlerimizin açılışını da bu vesileyle gerçekleştirmiş olacağız" bilgisini verdi.

Özgörkey Otomotiv Genel Müdürü, Grup Şirketler IT Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Toygun Tunçer de, eğitimi Türkiye'nin en öncelikli meselesi olarak gördüklerini ve grup olarak eğitim dünyasına ve üniversitelere katkıda bulunmaya devam edeceklerini vurguladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN