DRC Grup 11 Yaşında

Bornova Ağaçlıyol'daki Coordinat Bornova adlı projesiyle adından söz ettiren DRC Grup, çalışanlarıyla birlikte 11'inci yaş gününü kutladı.Firma Kurucu Ortağı Onur Durmuş, başarının bir ekip işi olduğunu belirterek başından beri söz verdikleri gibi 1 Martta dairelerin anahtar teslimini yapacaklarını söyledi.

Sektörde 11 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Durmuş, konutların tamamına yakınının satıldığını ve bu başarıda çalışanların büyük emeği olduğunu dile getirdi.

DRC Grupta çalışan herkese özverileri ve pozitif enerjileri için teşekkür eden Firma Kurucu Ortağı Caner Tan'da 40 kişilik bir kadroyla sektörde büyümeye devam ettiklerini ifade etti.

Ekip olarak öncelikle mutluluk, huzur ve başarıyı hedeflediklerini dile getiren Tan, 2018 yılında farklı konut projelerine yoğunlaşacaklarını ve kente yeni yatırımlar yapacaklarını vurguladı.

Yapılan konuşmaların ardından DRC Grup ailesi 11'inci yaş günü pastasını hep birlikte kesti.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bornova Ağaçlıyol, Coordinat Bornova, DRC Grup, Onur Durmuş, Caner Tan, izmir etkinlikleri, izmir iş dünyası, izmir iş cemiyeti