HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Mayıs 2017

Dora Magazin'den Yaza Merhaba Partisi

Magazinizmir
İzmir çıkışlı aylık magazin&cemiyet dergisi Dora Magazin, 13 Mayıs Cumartesi günü yaz sezonuna şık bir party ile giriş yapıyor.

Çeşme’nin tasarım hotellerinden Marge Hotel’in muhteşem ambiansında sezona merhaba partisini Zio Beach, İvy, Torres sponsorluğunda gerçekleştirecek olan Dora Magazin seçkin konukları ile doyasıya eğlenecek.

Gecenin biletleri 100 TL’den satışa sunulurken, bilet satışından elde edilecek gelir Alper Çizgen Akat Hastanesi, Çocuk bölümünün ihtiyaçları için harcanacaktır. Bu özel davet Marge Hotel’in göz alıcı ambiansında gerçekleşirken, otel İzmir, İstanbul ve Ankara’nın tanınmış isimlerine ev sahipliği yapacak.

500 kişinin katılımı ile gerçekleşmesi planlanan geceTürkiye’nin popüler mayo tasarım markası Cihan Nacar Swimwear Manifesto koleksiyonunun tanıtımı ile renklenecek. Birbirinden güzel 11 modelin boy göstereceği defilede şıklık ve asalet ön planda olacak. Aralarında Ece Begüm Yücetan, Sinem Sülün, Melis Hacı, İrem Sülün, Zeynep Enhoş, Cansu Melis Karakuş, Erzhena Sandakova, Tsunami Bacallao gibi profesyonel modellerin yer alacağı defile oldukça ses getirecek.

Gece süprizlerle devam ederken, İzmirli Tezgah Grubu enfes bir konser verecek.Popüler şarkıları kendi yorumları ile parlatan Tezgah, konuklara unutulmaz bir konser keyfi yaşatacak. Defile sonrası ünlü Dj Furkan Kurt enfes bir konser keyfi yaşatacak.

 

Gün: 13.Mayıs.2016
Saat: 18.30 – 24.00
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN