HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Şubat 2018

Dönerin İzmir'deki Adı "Döner Ustası Fabrikası" Kuruyor

Magazinizmir
İzmir’de 1975 yılında kurulduğu günden günümüze sıradışı lezzetiyle "dönerin İzmir’deki adı" olarak anılan Dönerci Orhan "Dönercilik Eğitim Merkezi" açacak.

Dönerci Orhan, 43 yıl önce İzmir’de doğduğu yer olan Halit Ziya Bulvarı'ndaki 9 katlı yeni binasına taşındı. Aynı bulvardaki merkez şubesi de, 2018 yılı itibarıyla uygulamaya alınan yeni konsept döner restoranlarının ilk örneği olarak yeniden tasarlandı. Yeni konseptteki merkez şube de 9 katlı binanın girişindeki iki katlı mağaza olarak törenle hizmete girdi.

Dönerci Orhan Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Rahmanoğlu, çok yakında aynı binada  "Orhan Rahmanoğlu Dönercilik Eğitim Merkezi"ni açacaklarını söyledi. Rahmanoğlu, Dönerci Orhan lezzetini Türkiye'nin her köşesine taşıma hedefinde olduklarını belirterek, "Ancak en önemlisi bu lezzete geleceğe güvenle taşımak istiyoruz. Bunun için gençlerimize yeni ve çok kazançlı bir fırsat sunmak istedik. Buradaki eğitimi başarıyla tamamlayan gençler, Dönerci Orhan şubelerinde hemen işbaşı yapabilecek" dedi.Dönercilik Eğitim Merkezi projelerinin yanı sıra franchise (Bayilik) sistemi ile açacakları yeni konsept döner restoranları, yeni nesil catering (yemek hizmeti) departmanları ve ilk defa uygulamaya alacakları “toptan döner” satış operasyonlarıyla, dönercilik sektörüne İzmir damgasını vuracaklarını belirten Kaan Rahmanoğlu, "Eğiteceğimiz gençlerimiz en büyük güvencemiz. Bu güvence ile yaşlanmadan büyüyeceğiz. Sektörümüz bizi örnek alsın, gençlerimiz kazansın" diye konuştu.

 

 


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN