Dokumacı Ailesi'nin Mutlu Günü

Doku Grup Alkor Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Dokumacı ile Avukat Aysu Bayrakçı, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.Ünal Bayrakçı ve Feriha Bayrakçı’nın kızları Aysu Bayrakçı’nın nikah masasındaki şahitliğini Aziz Atik ve Bahar Atik üstlenirken Abdurrahim Dokumacı ve Yadigar Dokumacı’nın oğulları Ozan Dokumacı’nın şahitliğini Aydın Valisi Erol Ayyıldız, Eflatun Saygılı ve Kaytun Tuncer üstlendi.
Aysu Bayrakçı’nın Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Ozan Dokumacı’nın Vakko imzasını taşıyan damatlığı büyük beğeni topladı.
Arkadaş ortamında tanışan çiftin düğün törenini Exixsiz Organizasyon düzenlerken geceye katılan konuklar Sunshine Band’in seslendirdiği müzikler eşliğinde eğlence bir gece yaşadı. Düğün töreninin en güzel anları Etistar Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Çift balayı için İtalya’ya gitmeyi tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Doku Grup Alkor Alüminyum İzmir, izmir Doku Grup Alkor Alüminyum, Ozan Dokumacı, Aysu Bayrakçı, Kaya İzmir Thermal&Convention, Ünal Bayrakçı, Feriha Bayrakçı, Aziz Atik, Bahar Atik, Abdurrahim Dokumacı, Yadigar Dokumacı, Erol Ayyıldız, Eflatun Saygılı, Kaytun Tuncer, Vakko izmir, Exixsiz Organizasyon izmir, Sunshine Band izmir, Etistar Fotoğrafçılık izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı