Doğa Koleji'nde Sınırsız Çocuklar, Yaratıcı Eğlenceler

2013 - 2014 Eğitim - Öğretim Yılı'nda Çiğli Ataşehir'de İzmir'deki ilk butik anaokullarını açan Doğa Koleji okul öncesi eğitimi yeni baştan tanımlıyor.İzmir Ataşehir Doğa Koleji Butik Anaokulu hem farklı eğitim anlayışı hem de çocuklar için düzenlediği etkinlik ve organizasyonlarla ses getirirken, çocukların gelişiminde örnek uygulamalara imza atıyor. Sahne, kostüm gibi sınırlamalar olmadan çocukların yaratıcılığının ön plana çıkarıldığı etkinliklerde çocukların ve velilerin mutluluğu da yüzlerinden okunuyor.

SEVGİ VE İLGİYE DAYALI ANLAYIŞ

İzmir Ataşehir Doğa Koleji Butik Anaokulu'nun kurucu müdürü Öznur Zer okul öncesi eğitimde çocuklar için yaparak ve yaşayarak öğrenmenin önemine dikkat çekti. Eğitimlerini çocukların zihinsel, duygusal, sosyal ve fiziksel gelişimlerini en iyi şekilde sağlamak üzerine kurduklarını ifade eden Zer, Eğitimdeki ana hedeflerinin çocuklara temel değer ve alışkanlıkları kazandırmak olduğunu söyledi. Eğitimlerini sevgi ve ilgiye dayalı bir ortamda gerçekleştirdiklerini belirten Öznur Zer, aynı zamanda çoklu zeka uygulamalarını destekleyen uygulamalarıı da kullandıklarına dikkat çekti.

KESİNTİSİZ YARATICI EGİTİM

900 metrekare kapalı, 500 metrekare doğal çim bahçesi ile geniş bir kullanım alanına sahip olduklarını açıklayan Doğa Koleji Anaokulu Müdürü Öznur Zer “Biz eğitimin çok yönlü olduğunu düşünen bir kurumuz. Çocuklarımızın eğitimini hayvanat bahçesi, sanat atölyesi, müzik ,yaratıcı drama, satranç, dans, yoga, beden eğitimi ve ekoloji gibi branş sınıfları ile destekleyerek dinamik, sosyal, yenilikçi, doğayı, sanatı ve sporu seven bireyler yetiştiriyoruz. Aylık temel eğitime ek olarak da üç aylık eğlence, oyun, sanat ve spor ağırlıklı yaz okulumuz sayesinde öğrenci ve velilere on iki ay kesintisiz hizmet veriyoruz” diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Doğa Koleji, Yaratıcı, Eğlence, Çiğli, Ataşehir, butik anaokulları, okul öncesi eğitim, Sahne, kostüm, Öznur Zer, ihinsel, duygusal, sosyal, fiziksel, gelişim, çoklu zeka uygulamaları, doğal, çim bahçesi, hayvanat bahçesi, sanat atölyesi, müzik ,yaratıcı drama, satranç, dans, yoga, beden eğitimi, ekoloji, dinamik, sosyal, yenilikçi, sanat, spor, oyun, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti