HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Ocak 2020

DİOR GÜÇ BİRLİĞİ: MERYL STREEP VE HELEN MİRREN

Magazinizmir
Devil wears... Dior! Pazar günü gerçekleşen 77. Golden Globes Ödülleri'nde bir Hollywood efsanesi ultra feminen Dior elbisesiyle geldi geçti.

Meryl Streep. 77. Golden Globes Ödül Töreni'nde 34. defa aday olarak gösterilen mesafeli diva, stilisti Micaela Erlanger'ın gözünden "zarif ve zamansız" görünen Dior Haute Couture elbisesiyle ikonik bir stil anına imza attı. Dior imzası taşıyan orman yeşili tonlarındaki metalik lamé elbisesiyle "Devil Wears... Dior" mesajı veren 70 yaşındaki ünlü oyuncu yine kırmızı halının en ağırbaşlı ismi olmaya hak kazandı. 

Öte yandan Meryl Streep'in eski dostu Helen Mirren'la olan kırmızı halı dayanışması da takdire şayandı. Helen Mirren'ın Dior elbisesinin sıkışan fermuarını açmaya çalışırken objektiflere yakalanan Meryl Streep'in komik halleri kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Gece boyunca aynı masada oturarak sürekli birbirlerinin arkasını kollayan bitirim ikilinin Dior güç birliğinden doğan kırmızı halı dayanışmasını unutmak mümkün mü?

FACEBOOK İLE BAĞLAN