HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Ekim 2018

Derya Uluğ İsfanbul Açık Hava Konserinde Müzik Ziyafeti Yaşattı!

Magazinizmir
Birbirinden ünlü şarkıcıları sahnesinde ağırlayan 'İsfanbul Açık Hava Konserleri'nin bu akşamki yıldızı pop müziğin başarılı ismi Derya Uluğ oldu.

İsfanbul Tema Park’ın içerisinde yer alan, Türkiye’nin en büyük açık hava Led ekranına sahip 10 bin kişilik etkinlik ve konser alanında sahne alan Türk pop müziğinin sevilen genç ismi Derya Uluğ, dinleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Hem Single Hem Albüm Çıkaracak

İsfanbul açık hava Konserinde sahne alan güzel şarkıcı Derya Uluğ yeni albüm ve single çıkaracağını açıkladı. İstanbul’ da uzun süre sonra halk konseri veren şarkıcı soğuk havaya rağmen şarkılarıyla herkesin içini ısıttı. Sahnede kıpkırmızı Tolga Çam imzalı elbisesiyle göz dolduran Uluğ sahne öncesi yaptığı açıklamalarda sürprizlerinden bahsetti. Uluğ; ‘ Yeni albüm 2019 bahar döneminde çıkacak.

10 şarkıdan oluşacak albüm için çok heyecanlıyım. Bu dönemde albüm çıkarmak büyük bir risk ama benim gibi müzisyen ruhuyla hareket eden her sanatçı albüm çıkarmayı ister. Bu albümde çok farklı tarzda şarkılar olacak. Herkes beklentisini ona göre oluştursun. Yeni albüm şarkılarının Okyanus ve ne münasebet şarkılarının önüne geçebilir mi sorusu üzerine; o şarkıların büyüsü çok ayrı çok özel yerleri oldu hepimiz için ama bu albümde de benden alışık olmadığınız tarzda şarkılar duyacaksınız.

Bu sefer pop yerine alternatif bir tarzda söyleyeceğim. Çok sabırsızlanıyorum her şarkıya da ayrıca klip çekmeyi planlıyorum’ dedi. Şarkıcı albüm çıkana kadar da yayınlayacağı single parça ile de hayranlarını şaşırtmaya hazırlandığını dile getirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN