HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Mart 2018

Deniz Akkaya Mutfakta!

Magazinizmir
Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı "Lifetime TV" Türkiye’de Nisan 2016’da başlayan yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor.

Tüm Dünya’da sevgi ve ilgiyle izlenen "Blind Test" "Elimin Lezzeti", Deniz Akkaya’nın sunumu ve yepyeni bölümleri ile 19 Mart’ta Lifetime ekranlarında olacak.

Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanmakta olan Blind Test (Elimin Lezzeti) Yunanistan, İsveç ve Rusya gibi ülkelerde yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çekerken 17 ayrı ülkede yayınlanıyor.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan yarışmada, yarışmacılara paylaşımlı bir mutfakta 2 saat süre ile pişirebilecekleri bir yemek tarifi ve malzemelerin verildiği programın can alıcı noktası ise puanlaması. Yarışmacılar yapılan her bir yemeği gözleri kapalı tadacaklar. Kimin pişirdiğini bilmeden verecekleri oy doğrultusunda belki de kendi yemeklerine en düşük puanı verecekler!

Puanlama tamamlandığında göz bağları açılacak ve gerçeklerle yüzleşecekler. Yarışmacıların puanlamasının ardından Şef Esat Özata'da yemekleri tadarak kendi puanını verecek. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün de sahibi olacak.

19 Mart Pazartesi günü Lifetime TV ekranlarında başlayacak olan, yüksek tempolu ve eğlenceli program Deniz Akkaya’nın sunumuyla daha da renklenecek.

Lifetime TV Hakkında

Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı Lifetimetv 26 Nisan 2016’da Türkiye’de yayına başladı. Tüm dünyada 124 bölgede, 150 milyondan fazla haneye, 11 dilde ücretli yayın yapan Lifetime tv dünyada ilk kez ülkemizde şifresiz/ücretsiz olarak tüm platformlarda yer alıyor. Türkiye’de 20 milyondan fazla haneye ulaşıyor.

Digiturk: 52 Kanal
D-Smart: 37. Kanal
Tivibu: 61 Kanal
Kablo TV: 48.Kanal
Turkcell TV+: 31. Kanal
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN