HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Mayıs 2017

Davetlerin Vazgeçilmez Adresi

Magazinizmir
Kaya İzmir Thermal&Convention, açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği sayısız davet, toplantılar ile Ege bölgesinde ki en çok organizasyona ev sahipliği yapma bayrağını gururla taşıyor.

Misafir memnuniyetine gösterilen hassasiyet ve empati yolu ile organizasyonları gerçekleştirdiklerini belirten Kongre ve Ziyafet Satış Müdürü Gülay Polat, "Bu tamamen ekip ve işini severek yapmanın sonucudur.

2010 yılında Kaya İzmir Thermal&Convention otelimiz ile birlikte hizmete açtığımız Kaya Kongre Merkezi, 2.000 m²'lik ege bölgesinin en geniş sütunsuz salonu ve 5.800 m²'lik alanıyla, İzmir'in en büyük kongre merkezi olarak hizmet veriyor. Açık ve kapalı alanların yanı sıra yemyeşil doğa ile çevrelenmiş bahçelerimizde, çiftlerimizin rüyalarını gerçekleştiren unutulmaz düğünlere ve sosyal davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Tüm ince detaylar ile konuklarımızın düğünlerinin planlamasından, günlerinin kusursuz gerçekleşmesi için güvenebilecekleri uzman düğün planlama, özel operasyon ekibimiz ve profesyonel çözüm ortaklarımız olan; Beyaz Lale Davet & Organizasyon, Zeytin Sanat Organizasyon ve Ersellpv işbirliği ile şıklığı ve kaliteyi ücret politikamızla değil hizmetimizle hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz" dedi.

Polat, aynı zamanda düğün davetlerin yanısıra ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum, toplantı, şirket ve kutlama yemekleri, kokteyl, lansman, ödül törenleri, fuarlar, defile, kurum ve şirketlerin konaklamalı ve konaklamasız organizasyonlar gerçekleştirdiklerini dile getirdi.


  

FACEBOOK İLE BAĞLAN