HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Mart 2017

Çocuklara Gözlüğü Sevdiren Mağaza Mert Optik Kids Açıldı

Magazinizmir
Çocukların hayal dünyalarından yola çıkarak, çizgi karakterlerle dekore edilen ve sadece çocuklara hizmet verecek olan Türkiye’nin ilk çocuk optik mağazası Mert Optik Kids Alsancak’ta açıldı.

Türkiye’de ilk defa Mert Optik tarafından hayata geçirilen çocuk optik mağazası, 59 yıllık Mert Optik tecrübesi ile hizmete girdi. Açılışa İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, MHP İzmir Milletvekili Aslan Savaşan ve çok sayıda seçkin konuk katıldı.

Dekorasyonunda çizgi film karakterlerinin kullanıldığı, çocukların kendilerini mutlu hissedebilecekleri bir ortam yaratma fikrinden yola çıkarak hayata geçirilen Mert Optik Kids, çocuklar için gözlük kullanımını zevkli hale getirmeyi amaçlıyor.

Yarım asrı aşan tecrübesiyle her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Mert Optik İnsan Kaynakları Müdürü Melisa Pala, "Geleceğimiz olan çocuklara en iyi hizmeti verebilmek için Kids mağazalarımızı açıyoruz.

Bu konsept dünyada 4. Türkiye’de ise ilk defa hayata geçirilen bir konsepttir. Mert Optik olarak her zaman ilkleri yapmayı ilke edindik. Kids mağazalarımızı da şubeleştirmeyi düşünüyoruz. Şu anda başta İstanbul ve Ankara olmak üzere çok talep alıyoruz. Bu talepleri önümüzdeki günlerde değerlendireceğiz" dedi. 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN