HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Haziran 2017

Çocuklar Şenlendi

Magazinizmir
Alsancak Müzik Kursu ve Spontane'nin ortaklaşa organize ettiği 'Çocuk Şenliği' Kaya İzmir Thermal & Convention'da gerçekleşti.

Deneyimli kadrosu ile Alsancak Müzik Kursu sahibi İlknur Diyar ve özgün tasarımcıları buluşturan "Spontane" platformu yaratıcılarından Ceren Oluz Taddonio çocuklara özel etkinliklere yepyeni bir anlayış getirebilmek amacıyla güçlerini birleştirdi ve keyifli bir çocuk şenliği projesi için yola çıktı.

Alsancak Müzik Kursu sahibi İlknur Diyar, "Kaya İzmir Thermal & Convention Otel'in yemyeşil bahçesinde 3 yaşından 12 yaşına kadar tüm çocukların daha önce deneyimlemedikleri bir çok alanla tanışıp, yeni arkadaşlar ile bambaşka oyunların içinde kendilerini keşfetmelerini sağlayacak sanat, müzik, tarih, spor ve teknoloji atölyeleri bir araya getirdik. Çocukların Şenliği Ekibi, eğlenmek kadar öğrenmenin de değerini fark edebilecekleri özel ve keyifli atölyeleri bir araya getirerek hem çocukların hem de ailelerinin iyi vakit geçirebilmesi için güzel bir gün gerçekleştirmeye çalıştık" dedi.

Diyar, Organizasyonlarında farklı sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye çalışan Akut, İhtiyaç Haritası, Eçev ve Sosyal Ben ile ortak çalışmalar yapmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN