HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 1 Şubat 2019

Cinemapink Egepark Mavişehir AVM'de Açıldı

Magazinizmir
Sinemadan keyif alanların tercih ettiği Cinemapink, rahat koltukları, kaliteli ses ve yüksek çözünürlükteki projeksiyon sistemleri, farklı dekorasyonu ile İzmir Egepark Mavişehir AVM'de sinema severlerle buluştu.

Sony’nin yüksek çözünürlüklü (4K) eşsiz görüntü kalitesi ve Dolby digital ve Jbl sound sistemleri ile sinema hizmeti sunan Cinemapink, İzmir’de Egepark Mavişehir AVM'de faaliyete geçti. İçerisinde yer alan kütüphanesi, çift kişilik rahat koltukları, rahat ve farklı fuaye tasarımı ile sinemaya bambaşka bir boyut kazandıran Cinemapink, ev rahatlığında film seyretmek isteyenlerin tercih noktası oluyor.

28. merkezini İzmir’de açan 180’nin üzerinde salona sahip olan Cinemapink, yenilikçi konsepti ve müsteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile sinemaseverlere keyifli bir sinema deneyimi yaşatmayı vadediyor.

Dünyanın En İyi Sineması

2015 yılında İnternational Cinema Technology Association tarafından dünyanın en iyi sineması (Akmerkez Cinemapink) seçilen Cinemapink İzmir’de Egepark Mavişehir AVM ikinci şubesini açtı . Cinemapink fuayelerinde bulunan kütüphanelerde sinemaseverler, diledikleri kitabı okudukları kitapları ile değiştirebiliyorlar.Sony 4k Görüntü Sistemi

Sony 4K ile çekilen ve yansıtılan filmler, gerçek hayattakiler gibi detaylı, zengin canlı renkler sunuyor. 8.000:1 kontrast oranı ile perdede gerçek siyaha ulaşan Sony 4k projektörler günümüzde 8.000.000 piksel çözünürlüğü ile diğer projektörlerin 4 katı canlı ve net görüntüye sahipler. Cinemapink’in tüm sinemalarında kullanılan Sony projeksiyon sistemleri sinema severlerin, en iyi görüntü kalitesiyle, kristal netliğinde içeriğin tadını çıkarmaya devam etmesini sağlıyor.

Haftaiçi tek fiyat 14 TL
Cinemapink Egepark Mavişehir AVM ‘ de haftaiçi tek fiyat 14.-TL kampanyası ile sinemaseverlere uygun fiyata konforlu film izleme imkânı sunuyor.

www.cinemapink.com
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN