HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Eylül 2019

Çifte Düğünle Evlendiler

Magazinizmir
Exixsiz Event &Organizasyon’un sahibi Necip Menderes ile Kaya İzmir Thermal&Convention Genel Müdür Asistanı Güleda Döner, Alaçatı Paradiso Beach&Resort’da düzenlenen görkemli düğün töreni ile bir ömür boyu birlikteliğe evet dediler.

Çiçeği burnunda evli çift Aydın’daki yakınları için Kuşadası Miracle Beach Club’da bir düğün töreni daha düzenleyerek çifte düğün yaptılar.
Çimen Kanıer ile merhum Cengiz Döner’in kızları Güleda Döner’in nikah masasındaki şahitliğini Nebahat Ağbabaoğlu üstlenirken Meliha Menderes ile merhum Alaittin Menderes’in oğulları Necip Menderes’in şahitliğini Vefa Öztürk üstlendi.
Ünlü modacı Ertan Kayıtken’in kristal swarovski kumaştan özel olarak tasarladığı gelinliğiyle göz dolduran Güleda Döner’e, Necip Menderes Damat Tween imzalı takımı ile eşlik etti.
Alaçatı’da düzenlenen görkemli düğün törene katılan davetliler, düğünde sahne alan Dolce Band’in seslendirdiği parçalarla eğlenceli anlar yaşarken Kuşadası’ndaki organizasyonda sahne alan İzex Orkestrası konuklardan büyük beğeni topladı.
Menderes çifti balayı için rotayı önce Maldivler’e ardından da Santorini’ye çevirdi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN