HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Nisan 2018

Cici Babam Film Ekibinden İzmir Çıkartması

Magazinizmir
BKM’nin ünlü oyuncularının yer aldığı "Cici Babam" filminin İzmir galası, geçtiğimiz gün İzmir Optimum’da gerçekleştirildi.

Kahkahalar ve alkışlar eşliğinde gerçekleştirilen filmin galasında, filmin başrol oyuncuları Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu, Optimum ziyaretçileri ile hasret giderdi.

Murat Kepez, Eray Akyamer, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak ve Mahmut Özbey’in senaryosunu yazdığı, Meltem Bozoflu Gölebey’in yönettiği, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “ Cici Babam” filminin İzmir galası, başrol oyuncularının katılımı ile İzmir Optimum’da yapıldı. "Güldür Güldür" ekibinin mutfağından çıkan yerli komedi filmi Cici Babam filminin İzmir galası büyük ilgi görürken film ekibi sinemaseverlere kahkaha dolu anlar yaşattı. BKM Bölge Temsilcisi Dev Ajans organizasyonu ile İzmir Optimum’da gerçekleştirilecek gala da Güldür Güldür ekibinin hayranları, oyucuları yalnız bırakmadı.

Seyirciden Tam Not Aldı

İzmir Optimum’da gerçekleşecek galaya filmin sevilen başrol oyuncuları tam kadro katılırken ekip daha sonra İzmir Optimum, Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek filmi sevenleri ile birlikte izledi. Sinemaseverlerden tam not alan Cici Babam filmi, yediden yetmişe herkesi kahkahaya boğdu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN