HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Haziran 2018

Çiçek Tasarımla, Sanat Doğayla Zorlu Center'da Buluşuyor

Magazinizmir
Sanatçılar, uluslararası bahçe ve çiçek tasarımcıları, mimarlar gibi farklı disiplinlerden tanınmış isimler, 12 Haziran’a kadar MİSFEST ZORLU CENTER’da bir araya geliyor.

Festivalde çiçeklerin muhteşem kokuları ve rengarenk doğasından ilham alan yaratıcı çalışmalarıyla yer alan sanatçılar ve tasarımcılar arasında; Azuma Makoto, Berke Özcan, Cins, Erkut Terliksiz, Florart,Hamm, Lara Kamhi, Myeongbeom Kim, Mualla, Nilhan Sesalan, Raquel Rodrigo, Saliha Yılmaz, Soyoung Chung, Selvi Kayın,Yunus Karma ve Zeynep Tosun, gibi isimler bulunuyor.

MİSFEST ZORLU CENTER; çiçek, doğa ve sanatı buluşturan etkileyici çalışmaların yanı sıra eğlence dolu konserler, birbirinden keyifli çiçek atölyeleri ve 20’ye yakın tasarım markasının özgün koleksiyonlarıyla yer alacağı Misfest Zorlu Center Tasarım Pazarı’na da ev sahipliği yapıyor. Tasarım pazarında; aksesuardan mücevhere, kokudan seramiğe, kırtasiyeden dekorasyona, çiçekten bahçeye rengarenk bir dünya sizi bekliyor.

Afişlerinde Erkut Terliksiz imzasını taşıyan, enstalasyonlar, çiçekten tasarımlar, konserler, workshop’lar ve tasarım pazarıyla 12 Haziran’a kadar şehri mis gibi kokutmayı hedefleyen MİSFEST ZORLU CENTER’ı kaçırmayın.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN