HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Temmuz 2018

Çeşme’nin, Konseptiyle Fark Yaratan Yeni Mekanı The Beach of MOMO Açıldı!

Magazinizmir
Eğlence ve yemek tutkunlarının 2 sezondur Alaçatı’daki adresi MOMO Alaçatı’nın yaratıcısı Burak Beşer’in, 2018 sezonuna dünya standartlarında konseptiyle damga vuran yeni projesi The Beach of MOMO, 30 Haziran Cumartesi günü kapılarını açtı!

Ege’de yaz tatilinin standartlarını yeniden belirleyecek olan The Beach of MOMO, Çeşme Dalyanköy’de doğal, kendine özel bir koy ve bahçeden oluşan 8 bin metrekarelik doğayla iç içe bir alan üzerinde konumlanıyor. İddialı ekibiyle dikkat çeken The Beach of MOMO, 30 Haziran Cumartesi günü, DJ Murat Tokuz, Mehmet Garan, Orkun Bozdemir ve Kiwi’nin performans gösterdiği açılışla 2018 sezonuna başladı.

MOMO Alaçatı ve Hoshaff’ta olduğu gibi, ünlü mimar Süreyya Saruhan tarafından projelendirilen, konsept ve dekorasyonu ise Ece Akbulut tarafından yapılan The Beach of MOMO, 10:00-22:00 saatleri arasında misafirlerine hizmet verecek. Lüks bohem bir konsepte sahip The Beach of MOMO, şezlonglar ve gruplar için özel beach alanı, bar ve restoran bölümlerinden oluşuyor. Beach alanında saat 17.00’ye kadar sakin ve dinlendirici bir ortam sunulurken, 17.00’den sonra, bar bölümünde dileyenlerin katılacağı happy hour ile müzik ve eğlenceye Ege dokunuşları katılacak.

The Beach of MOMO, rahat lüks anlayışını kaliteli hizmetin yanı sıra mekan içinde seçkin misafirlerine sunduğu geniş ve konforlu kişisel alanlar ile yansıtırken, sofistike hizmet anlayışı, 400 kişilik plajı, 120 kişilik restoranı ve 250 kişi kapasiteli parti alanı ile 2018 sezonunda Çeşme'de yaz macerasına başladı.

The Beach of MOMO aynı zamanda alanında zirveye çıkmış isimleri bir araya getiren ekibiyle de iddiasını ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanında imzasını attığı sofistike davetlerle adından söz ettiren Carlo Bernardini, The Beach of MOMO’nun mutfak şefliğini üstlenirken, sektörün ünlü işletmecilerinden Turgay Yıldız mekanın İşletme Müdürü; yine sektörün tanınmış isimlerinden Aydın Gürhan Bar Şefi; Mehmet Garan ise Koordinatör ve Müzik Direktörü olarak ekipteki yerini alıyor.

The Beach of MOMO, sezon boyunca benzersiz denizi, restoranında sunacağı taze Ege lezzetleri, iddialı barı ve Murat Tokuz, Soul Revue, Güntaç Özdemir gibi isimlerin yanı sıra Power FM’in lokal ve uluslararası DJ’lerinin canlı performansları ile Çeşme’deki eşsiz lokasyonunda dört dörtlük bir beach keyfi arayanlar için vazgeçilmez bir mekan sunacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN