Çeşme'in Yeni Gözdesi Club Zio Beach Muhteşem Bir Partiyle Kapılarını Açtı

Alaçatı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 alan üzerine konumlanan, Zio Beach görkemli bir partiyle hizmete girdi.Ünlü şef Guiseppe Pressani’nin eşsiz lezzetleriyle Premium beach restaurant olan Zio Pino ve gün içinde daha uygun yemek yiyebileceğiniz şef: Pasquale Pressani yönetimindeki Zio Milano olmak üzere iki restaurantı bünyesinde bulunduran Zio Beach club 1,5 senelik planlama ve çalışma neticesinde ortaya çıktı.Tasarlanan bir mekandan daha çok gourmet entertainment üzerine kurgulanan bir fikir olan Zio Beahin açılış gecesine İstanbul ve İzmir’den birçok ünlü isim katıldı.Davetlilerin şıklıkta adeta birbiriyle yarış ettiği gecede renkli dakikalar yaşandı.

 

300 kişilik VIP ve 700 kişilik beach alanı bulunan Zio’da; A la Carte ve Snack olmak üzere iki ayrı mutfakla birlikte beach ve restoran bölümünde iki büyük kokteyl barı bulunuyor. Vıp ve party alanındaki restoranda Şef Guiseppe Pressani Çeşme’nin bu yıl en iddialı mutfağını tasarlamış, beach alanındaki snack mutfağı için daha uygun fiyatlı alternatifler oluşturulmuş. Her ikisinin ortak noktası ise eşsiz ve lezzetli menüsü.

 

Bu proje için İzmir, İstanbul ve İtalya’da mutfak, işletme ve pr alanlarında enternasyonal bir ekip kurulmuş. Mutfak ekibinin başına Papermoon’un ünlü şefi Guiseppe Pressani getirilirken; Pr ekibinin başında ise İtalyan manken Eugenio Genova bulunmakta. Ayrıca tiyatro oyuncusu Alessandro Fella,tanınmış model Martina Nicoletti ,yine model olan Alice Caldini ile Jeffrey Vallejo, Sergio Cazzaniga gibi ünlü İtalyanlardan oluşan isimler de yaz boyu Zio Beach’de bizlerle olacak.

 

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, Club Zio Beach, Alaçatı, Çark Plajı, Guiseppe Pressani, Premium beach restaurant, Zio Pino, gourmet entertainment, İstanbul, İzmir, VİP, Snack, Parti, italya, işletme, enternasyonal, Papermoon, Eugenio Genova, Alessandro Fella, Martina Nicoletti, Alice Caldini, Jeffrey Vallejo, Sergio Cazzaniga, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti