HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Mart 2018

Canan Karatay D&R'da Okuyucularıyla Buluşuyor

Magazinizmir
Karatay Diyeti’nin yaratıcısı İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay 24 Mart’ta D&R Suadiye’de okuyucular ile bir araya geliyor.

Satış rekorları kıran Karatay Diyeti, Karatay Diyeti'yle Yaşam Boyu Sağlık ve Karatay Mutfağı kitaplarıyla Türkiye'de 'sağlıklı halk hareketi'ni başlatan, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay yeni kitabı ‘Gerçek Tıbbın 100 Şifresi’ ile D&R Suadiye’de düzenlenecek imza gününde okuyucularıyla buluşuyor.

50 yıllık mesleki tecrübesiyle gözlemlediği, okuyup araştırmalar geliştirdiği yeni kitabında Türk halkının sağlıklı yaşaması için, mutlu, enerjik ve verimli bir yaşam sürmesi için çözümler sunarken okuyuculara uygulanabilir en kısa yolları gösteriyor. Canan Karatay, mutluluk ve şifa için en kestirme yöntemleri ve iyileşmez denilen hastalıkların nasıl tedavi edileceğini de yüzbinlerce bilimsel referans ışığında yeni kitabında anlatıyor.

‘Gerçek Tıbbın 100 Şifresi’ ile Canan Karatay, 24 Mart Cumartesi günü Saat 15.00’da D&R Suadiye’de gerçekleşecek imza gününde okurlarıyla bir araya gelecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN