HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Haziran 2019

Çamlaraltı’nda mezuniyet heyecanı

Magazinizmir
Başarılı bir eğitim-öğretim yılını geride bırakan Çamlaraltı Koleji Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri, üniversite sınavı stresini mezuniyet balosuyla attı.

Yoğun temponun ardından mezuniyet sevincini Fuar Anemon Otel’de düzenlenen baloyla taçlandıran Çamlaraltılı öğrenciler, aileleri ve öğretmenleriyle keyifli bir gece yaşadı.

Öğrencilerin bachata gösterisiyle başlayan mezuniyet balosunda öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak olduklarını ifade eden İzmir Özel Çamlaraltı Anadolu Lisesi Müdürü Güneş Özdinç, “Bu yıl 55. dönem mezunlarımızı güzel bir yolculuğa uğurlamanın sevincini yaşıyoruz. Çamlaraltı sayfasını kapatıp üniversite macerasına atılacak tüm öğrencilerimizi gelecekte çok iyi yerlerde göreceğimizden, Çamlaraltı’nı en iyi şekilde temsil edeceklerinden eminiz. Çamlaraltı Ailesi olarak öğrencilerimizle gurur duyuyor, üniversite hayatlarında hepsine başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Zeytin Sanat’ın deneyimli müzisyenleri eşliğinde eğlenceli saatler geçiren misafirler, mezuniyet pastasının kesiminden sonra geceye devam etti.

Ece Gençoğlu, Orçun Aksade

Ulaş İpekoğlu, İre Yavuz

Tansu Kaptan, Yaren Gibyeli

Mert Haliloğlu, Eylül Kol

Kaan Aşkar, Aleyna Özbaykal

Selin Fırat, Oğuz Furkan Değer

Efe Çelenk, Yaren Yiğen

Ebrar Köksu, Batuhan Şendur

Ayşen Harmancı, Ceren Gibyeli, Gözde Koç, Füsun Ünal Tavukçu

Güneş Özdinç, Gülçağ Gençer 

FACEBOOK İLE BAĞLAN