HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Ocak 2017

Çalgı Çengi İkimiz'e İzmir'de Sevgi Seli

Magazinizmir
"Çalgı Çengi İkimiz" filminin İzmir Optimum'da gerçekleştirilen İzmir özel gösterimi büyük ilgi gördü. Yılın komedi filmlerine aday olarak gösterilen "Çalgı Çengi İkimiz" filminin başrol oyuncuları İzmir'de hoşgeldiniz pankartlarıyla sevgi ile seli ile karşılandı.

Çalgı Çengi ekibi İzmir’de sinemaseverler ile Optimum’da buluştu. Selçuk Aydemir’in yönettiği, başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in paylaştığı, Çalgı Çengi İkimizfilminin İzmir gösteriminde sinemaseverler İzmir Optimum’a akın etti.Vizyona girdiği günden bu yana sinemaseverler tarafından büyük ilgi gören filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir film gösterimi öncesinde gerçekleştirilen söyleşide İzmirli hayranları ile hasret giderdi. Yüzlerce kişi ünlü oyuncuları görebilmek için birbiriyle yarışırken oyuncuların bazı hayranları mutluluktan gözyaşlarını tutamadı. Çalgı Çengi İkimiz’in yönetmeni Selçuk Aydemir ile birlikte sahneye çıkan oyuncular İzmir’e Hoşgeldiniz" pankartı ile karşılandı.

En Kalabalık Selfie

“Çalgı Çengi İkimiz” filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve filmin yönetmeni Selçuk Aydemir özel gösterim öncesinde söyleşiye katıldı.Hayranları ile bol bol sohbet eden ünlü oyuncular söyleşinin ardından Optimum ziyaretçileri ile yılın en kalabalık selfiesini çekti. İzmir’de gördüklerini yoğun ilgiden çok mutlu olduklarını belirten Çalgı Çengi filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve filmin yönetmeni Selçuk Aydemir yılın komedi filmini Optimum Outlet’in Cinemaximum salonlarında hayranları ile birlikte izledi.

Filmin Konusu

6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur bırakılırlar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul ederler. Nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan'ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. İkilinin başına beklenmedik ve ilginç olaylar gelecektir.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN