HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Kasım 2018

Çakallarla Dans Ekibi Yeni Filmiyle Agora Alışveriş Merkezi'de İzmirli Hayranlarıyla Buluştu

Magazinizmir
Çakallar grubunun yeni maceralarıyla sinemaseverlerin karşısına çıktığı ve seriinin beşinci filmi olan "Çakallarla Dans 5"in İzmir galası Agora Alışveriş Merkezi’nde yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun başrolünü paylaştığı, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Naz Çağla Irmak ve kadroya yeni katılan Şebnem Dönmez’in oyuncu kadrosunda yer aldığı “Çakallarla Dans 5” diğer filmlerinde olduğu izleyenleri kahkahaya boğdu.

Çakallarla Dans 5’in İzmir Galası Agora Alışveriş Merkezi’nde Gerçekleşti

Sugarworkz& TAFFPictures’ın yapımcılığını üstlendiği filmin Dev Ajans organizasyonu ile Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen galasına filmin yönetmeni ve aynı zamanda senaristlerinden biri de olan Murat Şeker, senarist Ali Tanrıverdi, oyuncular Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Hande Katipoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Naz Çağla Irmak ve Şebnem Dönmez katıldı. 17:30’daki filmin gösterimi öncesinde "Çakallarla Dans" hayranlarıyla bir araya gelen film ekibi seyirciyle buluşmanın ardından ise filmin gösterileceği salona gelerek Çakallarla Dans 5 filmini sinemaseverlerle birlikte izledi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN