HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 28 Mart 2018

Çağan Irmak, "Çocuklar Sana Emanet" Filmi İle İzmir'de Hemşehrileri İle Buluştu

Magazinizmir
Güçlü kadrosuyla yılın merakla beklenen "Çocuklar Sana Emanet" filminin İzmir galası, Optimum’da gerçekleştirildi. Film gösterimi öncesinde filmin yönetmeni Çağan Irmak, başarılı oyuncular Engin Akyürek, Şerif Sezer ve film ekibi, Optimum ziyaretçileri ile bir araya geldi.

“Çocuklar Sana Emanet” filminin ekibi İzmir Optimum’da sinemaseverlerle buluştu. Senaryosunu ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı filmin başrol oyuncusu Engin Akyürek’in yanı sıra Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaç gibi ünlü oyuncular Optimum’da sevenlerini selamladı. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği filmde Çağan Irmak doğup büyüdüğü İzmir’de hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılandı. Alkışlar arasında sahneye çıkan Çağan Irmak, İzmirli olarak hemşehrileri ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Çağan Irmak ve film ekibi, Optimum ziyaretçileri ile selfie çekerek bu özel günü ölümsüzleştirdi.

Ünlü Yönetmen Çağan Irmak’tan İlk Kez Bir Gerilim Filmi

İlk kez gerilim filmi ile seyirci karşısına çıkan Türkiye’nin başarılı yönetmenleri arasında yer alan Çağan Irmak, söyleşinin ardından "Çocuklar Sana Emanet" filmini, İzmir Optimum Cinemaximum sinemalarında salonlarında hayranları ile birlikte izledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN