HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Kasım 2016

"Büyük Efes Sanat İle Sanat Söyleşileri"nin İlk Konuğu Heykeltraş Yücel Kale

Magazinizmir
Büyük Efes Sanat, yeni sezona Heykeltıraş Yücel Kale'nin Art Bag koleksiyonuna ev sahipliği yaparak merhaba diyor.

Swissôtel Büyük Efes’in lobisi, Ocak 2017’nin sonuna kadar, bu özel koleksiyon ile renklenecek.

Büyük Efes Sanat Yöneticisi Meriç Aktaş Ateş'in düzenlediği "Büyük Efes Sanat Söyleşileri"nin ilki "Yücel Kale ile Sanat Sohbeti" ile gerçekleşmeye başladı.


Gündoğdu ve Alsancak Rotary, Liyakat Derneği üyeleri ile biraraya gelen Kale, Artwalk İzmir Sanat turları kapsamında da İzmirli sanatseverler ile Swissotel Büyük Efes’in Çay Saati etkinliğinde buluştu.

Sanatçı Kale, İzmir'insanatavesanatçıyaolanilgisindençokmutluolduğunudilegetirirken, Büyük Efes Sanat Yöneticisi Meriç Aktaş Ateş "Büyük Efes Sanat Günleri" gibi "Büyük Efes Sanat Söyleşileri”nin de geleneksel hale geleceğinive Büyük Efes Sanat Günleri"nin 3.sünün 23-25 Şubat 2017 tarihlerinde Swissotel Büyük Efes’inKordonSalonu’ndaolacağınınmüjdesini de verdi.

Söyleşilerindekoleksiyonunu, Çantalar, her çağda kullanılmış, sahibinin özeti olan çok önemli birşey olması nedeniyle beni heyecanlandırıyor. Koleksiyonda yer alan çantalar günümüzün aynılaşan zevklerinden oldukça farklı. Çantaların her biribirbirinden farklı, tek ve heykel" şeklinde ifade eden Kale'nin bu renkli çalışmaları, özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan çantalara bakışınızı değiştirme iddiası taşıyor.

Büyük Efes Sanat Söyleşileri, Büyük Efes Sanat Günleri ve Otel içi ücretsiz rehberli sanat turları için:0 232 414 5176


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN