HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Aralık 2019

BÜLENT ERSOY 1 TIR DOLUSU EŞYAYLA KRAL DAİRESİNE YERLEŞİYOR

Magazinizmir
Türk sanat müziğinin “Diva”sı Bülent Ersoy’un 1 tır dolusu eşyası 31 Aralık gecesi sahne alacağı Elite World Sapanca’nın kral dairesine doğru yola çıktı.

Misafirlerine Elite World Sapanca’da unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmaya hazırlanan Diva, yılbaşı gecesi sahne performansının ardından gerçekleştireceği yılbaşı ziyafetiyle de çok konuşulacak. İspanyanın güneyinde yer alan Marbella’nın Puerto Banus Limanı’ndan getirilecek her biri 10 kg ağırlığındaki 10 adet ıstakozlar ve pavuryalar ile birlikte Rusya’dan özel olarak getirtilen Beluga siyah hayvar  Diva’nın yemek menüsünde bulunuyor. Yılbaşı ziyafetini hazırlaması için Michelin yıldızlı ünlü bir aşçı ise Paris’ten yola çıktı.

Sahne  sonrası dostlarıyla vakit geçirmeyi planlayan diva, kral dairesinin bulunduğu katta 16 odayı da kapattı. 21 maddelik özel istek listesiyle çok konuşulan Diva’nın tır dolusu eşyalarının arasında özel  ışık sistemindan oluşan robot ışıklar, özel taht, kostümler, takılar ve çok sayıda özel eşya bulunan Bülent Ersoy, sahnede birbirinden özel tasarımlardan oluşan kıyafet ve mücevherleri taşıyacak.

FACEBOOK İLE BAĞLAN