HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Aralık 2016

Bu Yönetmenlik Okulu Bir Başka

Magazinizmir
Artistik İşler imzasıyla İzmir’de açılan “Yönetmenlik Okulu”, deneyimli eğitmen kadrosu ile geleceğin yönetmenlerini yetiştiriyor.

“Bugüne kadar perdenin önündeydim, artık perdenin arkasına geçip kendi filmimi yapma zamanım geldi” diyenler için İzmir’de açılan "Yönetmenlik Okulu", Amerika’da yönetmenlik eğitimi almış eğitmenleriyle uygulamalı eğitim sunuyor.

Han Tiyatrosu’nda 15 kişilik sınıflarda haftada 2 gün uygulamalı eğitim veren "Yönetmenlik Okulu" adını usta yönetmenler arasına yazdırmak isteyen öğrencilerini bekliyor. Eğitimin 3’er aylık periyotlarla toplam 6 ay sürdüğü “Yönetmenlik Okulu”nda, her öğrenci ilk 3 ay üç tane, ikinci 3 ay da üç tane olmak üzere toplam altı kısa film çekiyor.

Salı günleri saat 19.00’dan 22.00’ye, pazar günleri ise saat 14.00’ten 17.00’ye kadar eğitim veren "Yönetmenlik Okulu", öğrencilerine hem teorik hem de uygulamalı eğitim veriyor.

Not: Detaylı bilgi almak için 13 Aralık 2016 tarihinde saat 19.00’da Han Tiyatrosu'nda yapılacak olan tanıtım toplantısına katılabilirsiniz. Toplantıya katılacak olanların isimlerini iletişim kısmında bulunan mail adresine bildirmeleri gerekmektedir.

İletişim: yonetmenokulu@gmail.com

Telefon: +90 (535) 541 72 18
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN