HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Aralık 2016

BSN&CO'nun 12. Yıl Gururu

Magazinizmir
Bundan tam 12 yıl önce İzmir’de kurulan ve bugün tüm yurda hizmet veren BSN&CO Mali Müşavirlik ve Hukuk Danışmanlık şirketi çalışanları düzenlenen gecede hem kuruluş yıldönümü hem de yeni yıl kutlama heyecanını yaşadı.

Mali Müşavir Bilgen Salih Narlı’nın ev sahipliğinde Swissotel Büyük Efes’te gerçekleştirilen 12. kuruluş yıldönümü kutlamasına BSN&CO çalışanları eşleriyle birlikte katıldı.

"İyi Bir 2017 Diliyoruz"

Gecenin açılış konuşmasını yapan BSN&CO Yönetim Kurulu Başkanı Bilgen Salih Narlı, yıl boyunca gösterdikleri emek ve çaba için tüm çalışma arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

Son bir yılda ülkede yaşanan üzücü olaylardan ötürü vatandaşın olumsuz etkilendiğini ve bunu bir nebze olsun hafifletmek için böylesine özel günleri kendilerine fırsat bildiklerini ifade eden Bilgen Salih Narlı, "Oldukça zorlu geçen 2016’dan sonra 2017’nin tüm ülkemize ve dünyamıza iyilikler getirmesini istiyorum. İyi ekonomiler huzur ve barış ortamı olduğu sürece ayakta kalır ve sürdürülebilir. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve ailelerine bizlerle beraber nice uzun yıllar diliyorum" diye konuştu.

Çalışanlarla Birlikte Pasta

Gecenin sonunda şirket bünyesinde uzun süre görev yapan çalışanlara birer onur plaketi takdim edilirken, yapılan çekiliş sonucunda bir kişi eşiyle birlikte yılbaşında yurtdışı tatili, bir kişide yine işe ile birlikte yurtiçi tatili ve bir kişi de akşam yemeği kazandı. Ekip arkadaşlarıyla birlikte 12. yıl pastasını kesen Bilgen Salih Narlı, ekibiyle birlikte aile fotoğrafı çektirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN