BSN&CO'nun 11. Kuruluş Günü Kutlandı

Yurtiçi ile yurtdışına verdiği hizmetlerle finans ve hukuk sektörüne yeni bir soluk kazandıran BSN&CO Mali Müşavirlik ve Hukuk Danışmanlık şirketinin çalışanları düzenlenen yeni yıl kutlama gecesinde 11’inci kuruluş yıldönümü gururunu yaşadı.Şirketin kurucusu Mali Müşavir Bilgen Salih Narlı’nın ev sahipliğinde DoubleTree by Hilton Otel'de gerçekleştirilen kutlamaya BSN&CO çalışanları eşleriyle birlikte katıldı.

"Büyük Bir Aile Olduk"

Gecenin açılış konuşmasını yapan Bilgen Salih Narlı, bütün çalışma arkadaşlarına gösterdikleri emek ve çaba için ayrı ayrı teşekkürlerini sundu. Bundan tam 11 yıl önce tek başına çıktığı iş yaşamını bugün ekip arkadaşlarıyla birlikte güzel bir aile olarak sürdürdüklerini dile getiren Narlı, çalışanlarına çok güvendiğini ve bundan sonra daha iyi başarılara yelken açacaklarına inandığını söyledi.

Emektarlara Onur Plaketi

Gecenin sonunda şirkette uzun yıllar görev yapan personellere birer onur plaketi takdim edilirken, yapılan çekiliş sonucunda bir kişi eşiyle birlikte 14 Şubat'ta tatil, bir kişi ise akşam yemeği kazandı. Ekip arkadaşlarıyla birlikte 11. yıl pastasını kesen Narlı, bir de aile fotoğrafı çekildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER BSN&CO İzmir, İzmir BSN&CO, Bilgen Salih Narlı, DoubleTree by Hilton Otel, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı