HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Eylül 2018

Birincilik Heyecanı

Magazinizmir
Rönesans Model Ajans’ın Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda, bu yıl 18’incisi düzenlenen Miss&Mr. Model of Turkey yarışması, Crowne Plaza İstanbul Florya’da gerçekleşti.

16 erkekle,16 kadın modelin finalde yarıştığı gecede, Eren Doğanay ve Hazal Bayrak, birinci seçildi. Yarışmanın jürisinde, Ertan Günal, Mustafa Ayata, Saruhan Hünel, Irmak Atuk ve Özge Ulusoy gibi isimler yer aldı.

Türkiye’nin En Prestijli Model Yarışmasında Büyük Final

Rönesans Model Ajans tarafından 18. kez yapılan yarışmaya bu yıl Türkiye çapından toplam 3.350 başvuru oldu. Miss&mr model of Turkey 2018 yarışmasının final gecesi 5 Eylül 2018 tarihinde Crowne Plaza İstanbul Florya’da gerçekleştirildi.Finalistler 1 Eylül tarihinde Crowne Plaza’da kampa girdiler ve finale kadar hazırlandılar.Kampta yürüyüş,poz,spor,beslenme,koreografi eğitimleri aldılar.

Finalde Gökhan Keser, Fulin, Ebru Polat,Yılmaz Taner sahne aldı. Final gecesi Yunus Günçe ve Işık Selin Kuyumcu’nun sunumuyla gerçekleştirildi. Yarışmada birinciliğe Hazal Bayrak-Eren Doğanay, ikinciliğe Doğa Ekin Yavuz-Tufan Gökpınar, üçüncülüğe ise Özce Aygün-Burak Şöhretli layık görüldü.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN