HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Kasım 2017

Beşiktaş Başkanı Orman İzmir’de Beşiktaşlı İşadamlarıyla Buluştu

Magazinizmir
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ege Beşiktaşlı İşadamları Derneği’ni ziyaret etti. Kendisine sürpriz doğum günü hazırlanan Orman, "Göztepe’nin başarılı olmasını çok istiyorum" dedi.

İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ege Beşiktaşlı İşadamları Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Mahir Kaplan, Kurucu Başkan A. Kadir Alkışel ve dernek yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Kulüp Başkanı Orman için sürpriz doğum günü yapıldı. Pastasını kesen Orman’a kendisi de Beşiktaşlı olan Emniyet Müdürü Aşkın, İzmir’in yöresel ürünlerini hediye etti. Ege Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Kaplan, Dernek Üyesi Ressam-Yazar Fatma Elvin Öztürk’ün özel olarak hazırladığı Beşiktaş armalı resmi Fikret Orman’a hediye etti.

"İzmir’de Beşiktaş Her Geçen Gün Güçleniyor"

Sporun turizme büyük etkisi olduğunu belirten Orman, "Barcelona’nın tarihi 100 yıldır, gezilecek yeri de pek yoktur. Ancak buraya 28 milyon turist geliyor. Barcelona’yı Barcelona yapan futbol kulübüdür. Pepe de Türkiye’de oynuyor. Turistler, 'Pepe gibi bir dünya starı kendini güvende hissederek Türkiye’de oynuyor. Ben de bu ülkeye gideyim' şeklinde düşünüyor" dedi. Orman, Göztepe Kulübü’nün başarılı olmasını çok istediğini sözlerine ekledi. Orman, yakın zamanda annesini kaybeden Mahir Kaplan’a taziyelerini iletti. Ege Beşiktaşlı İşadamları Derneği Başkanı Mahir Kaplan ise, İzmir’de Beşiktaş seyirci sayısının arttığını, kulübün her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN