HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Aralık 2016

BESİAD'da Görev Değişimi

Magazinizmir
Bostanlı Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği’nde (BESİAD) seçim heyecanı yaşanıyor. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Altuğ Algur görevi Ali Akdaş’a devredecek.

Kurulduğu 2002 yılından bu yana birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan BESİAD’da yeni yönetim bugün (cumartesi) seçiliyor. Mevcut yönetim kurulunda da yer alan Ali Akdaş başkanlık görevini Altuğ Algur’dan devralacak. Geçmiş dönemde emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ve yeni dönemde de mevcut projelerin devam edeceğini belirten Ali Akdaş, "Yaşadığımız bölgede oluşan sorunlarla ilgili yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarla beraber mesai harcayacağız. BESİAD’ın kuruluş felsefesini ilke edinmiş 30 kişilik yeni, güçlü yönetimimiz şehrin sosyal kültürel ve ekonomik yapısına katkı koymak için sabırsızlanıyor" dedi.BESİAD’ın her zaman bölge halkının nabzını tutarak esnafa destek olmaya devam edeceğini vurgulayan Akdaş, "Amacımız Bostanlı’yı markalaştırmak ve esnafımızın perakende satışlarını arttırarak refahını ve yaşam kalitesini yükseltmek. Yerel yönetimlerle esnafımız arasında istek, öneri ve çözümler konusunda köprü olmak" diye konuştu.

BESİAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Ali Akdaş, Emre İpek, Hakan Solak, İbrahim Bakırtaş, Pınar Gürkan, Cemalettin Coşkuner, Kadir Akgün, Sami Arslan, Özge Özşahin, Canan Güldoğan, Özgül Sular, Mert Avşar, Hakan Oraltan, Ahmet Akyüz, Ercan Aybat, Elif Ünal, Ertuğrul Şenel, Gülizar Gökçe Dursun, Yasemen Gezer, Mesut Tetik, Ümit Güney, Cengiz Altaylı, Ahmet Karaöz, Zehra Yazılıkaya, Anıl Ümit, Ezgi Taş, Gökçe Akay ve Ebru Polat 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN